Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Licznik odwiedzin:
ComeniusFILM ZE SPOTKANIA FINALNEGO

Zapraszamy do oglądania relacji ze spotkania finalnego uczestników projektu, które odbyło się w naszej szkole -9 maja 2014 r.


Zobacz filmik z finalnego spotkania uczestników projektu


EFEKTY NASZEJ PRACY
Dzienniki podróży, relacje ze spotkań, nasze filmy i prezentacje znajdziecie na stronie internetowej koordynatora projektu z Islandii.
TUTAJ

Nowy projekt Comenius!

Od września 2012 r. przez 2 kolejne lata będziemy realizowali nowy projekt Comenius.

Destination Europe.

Razem z nami nad projektem będą pracowali partnerzy z Francji, Niemiec, Hiszpanii, Turcji i Islandii.

SPOTKANIE WE FRANCJI  
W dniach 12 - 17  listopada 2012 odbyło się pierwsze spotkanie przedstawicieli szkół realizujących projekt Comenius. Uczenie się przez całe życie. "Destination Europe. Kierunek Europa".
W spotkaniu wzięli udział nauczyciele i uczniowie z Francji, Niemiec, Turcji, Polski, Hiszpanii i Islandii. Naszą szkołę reprezentowali: p. Morawska, p. Kisielewska-Martyniuk, Ola Dąbrowska, Karolina Kunikowska, Kamila Wowak, Maciek Rosłan i Maciek Listowski. Poznaliśmy gościnność owerniackich gospodarzy, urodę Owernii, a przede wszystkim ustaliliśmy wiele szczegółów dotyczących naszego projektu. Powstała nasza maskotka, którą nazwaliśmy Robin. Na festiwalu "Carnet de Voyage" w Clermont-Ferrand poznaliśmy zasady tworzenia dzienników podróży. Odbyliśmy małą podróż w  Krainę   Matematyki. Widzieliśmy pierwszy kalkulator zbudowany przez Pascala. 
Następne spotkanie w lutym w Niemczech.